HABERLER

iç çamaşır alışveriiş

2019-08-21 | 191 defa gösterildi

iç çamaşır alışveriş

Hangi külot doğru seçim ?

Her kadın özeldir. Bu yüzden de sayısız çeşit ve özellikte iç çamaşırı var. Sizin için uygun külot vücudunuzla uyumlu olandır; sıkmaz ve kaymaz. Vücudunuzu tam sarar ve gün boyu rahatlık hissi verir.

Jazzpant külot

Jazzpant külotlarının bel ve bacak boyu yüksek kesimlidir ve rahattır. Bu özellikleri sayesinde hareket özgürlüğü sağlar ve her daim tercih edilebilir. Kaliteli modellerde ise kullanım rahatlığını bel ve bacak kısımlarındaki yumuşak ve düz işlemesine borçludur.

Panty külot

Panty külotların karakteristik özelliği kısa bacak boyudur. Genelde düşük beldir. Son derece rahattır ve günümüzde artık birçok farklı çeşidi bulunur. Örneğin sportif görünümlü pantyler veya bacak ve paça bölümlerinde daha çekici ve işlemeli özelliği olan pantyler tercih edilebilir.

Brezilya modeli külot

Brezilya modeli külot arka kısmındaki çekici ve stil sahibi işlemesiyle V-kesimiyle ön plandadır. Değerli kumaşı ve dantelli işlemesiyle özel anlar için idealdir.

Slip külot

Slip külot hafif üçgen şekillidir. Farklı detayları bulunur. Yüksek veya düşük bacak ve bel boyu olan klasik külotlar vardır. Hepsinin ortak özelliği ise rahat ve zarif olmaları ve birçok farklı çeşitte sunulmalarıdır.
 

Hangisi benim için uygundur?

Doğru sutyen seçiminde göğüs çevresi ve kullanım amacı gibi birçok faktör dikkate alınmalıdır. Sizin için en önemli sutyen modellerini derledik.

Büstiyerler

Büstiyerler genelde balensiz, kupsuz ve kopçasız olur. Böylece daha pratik ve daha rahattır. Büstiyerler destekleyici özelliklerinden dolayı spor sutyeni olarak da tercih edilir. Aynı şekilde işlemeleri ve diğer detaylarından ötürü akşamları için de güzel bir seçim olabilir.

Yumuşak sutyenler

Yumuşak sutyenler adını özel kuplarına borçludur. Kuplara önceden form verilmiştir ve ten ile son derece uyumludur. Sutyenler balensiz ve yan dikişsizdir. Böylece herhangi bir baskı yapmazlar. Bu modeller göğsü doğal olarak destekler ve ince kumaşlı kıyafetlerin altında rahatsız edici bir görünüm vermez.

Balenli sutyenler

Klasik balenli sutyenler destekli bir tutuş sağladıkları için özellikle orta ve geniş göğüs çevresi olan kadınlar için uygundur. Balenler sayesinde güzel ve doğal bir dekolte sağlar. Dolgulu malzemesi ise daha yoğun bir Push etkisi oluşturur. Dolgulu askıları sayesinde kullanım rahatlığı sunar.

Push-Up sutyenler

Push-Up sutyenler kadınsı vücut şeklini akıllıca ön plana çıkarır. Göğüsler şekillenir ve daha güzel bir dekolte görünümü için hafifçe kaldırılır. Aynı şekilde göğüsler Push etkisi ile neredeyse 1,5 kat daha büyük görünür. Bazı modeller ayarlanabilir ve değiştirilebilir askıları sayesinde farklı kullanım opsiyonları sunar. Örneğin, sırt dekolteli veya omuz detayı olmayan kıyafetler için kullanım özgürlüğü oluşturur.

Diğer Haberler