HABERLER

Bakü’de Alışveriş - Otantik Ürünler, En İyi Outletler, Alışveriş Merkezleri ve Butikler

2019-10-07 | 120 defa gösterildi

Bakü’de Alışveriş - Otantik Ürünler, En İyi Outletler, ,

Alışveriş Merkezleri ve  Butikler

Bakü’nün renkli pazarları gerçek bir manzaradır. Yeşil Pazar en ünlü ve popüler olanıdır. Burada en iyi meyve ve sebzeleri, et ve süt ürünlerini ve diğer popüler lezzetleri araştırmanız gerekir. Fiyatlar birçok süpermarketten çok daha düşüktür, fiyat üzerinden pazarlık etme fırsatı hoş bir bonus olarak kalmaktadır.Port Baku Mall, şehrin en eski ve en lüks şehridir. Bakü’deki diğer alışveriş merkezlerinde bulamayacağınız, dünyanın en popüler markalarının mağazalarını sunar. Özel marka giysi ve aksesuar arayışında bir yürüyüş yapmak heyecan verici olacaktır. Frugal alıcılar, iyi bir orta sınıf mağaza seçeneği ile memnun olacaklar. Giyim mağazalarının yanı sıra bazı mücevher ve parfüm mağazaları var

Bakü’den benzersiz tasarım öğeleri ve mücevherler getirmek isteyenler ELUE showroom’una bakmalılar. Ünlü Gürcü ve yabancı tasarımcıların müşterilerine sunar. Keti Chkhikvadze ve Kalmanovich yeni koleksiyonlarından aksesuar satın alabilirsiniz. Ayrıca ünlü türk tohum tasarım markasının çok çeşitli mücevher ürünleri de bulunmaktadır. Tasarımcı şeyler, özgünlüklerine göre oldukça pahalıdır.

ehrin en güzel alışveriş caddesi, uzunluğu 3,5 km olan Nizami Ganjavi’dir. Sokak, günümüzde elit butiklere, parfümeriye ve mücevher salonlarına ve elit gastronomi dükkanlarına ev sahipliği yapan güzel yüzyıl binalarıyla doludur. Popüler restoranlar ayrıca şehrin ana caddesi üzerinde yer almaktadır.

Sadece dünyanın en ünlü markalarını tercih eden gezginler, Neftchilar Caddesi’nde gezintiye çıkmalı. Seçkin Gucci parfümleri ve aksesuarları satan elit butiklerin yanı sıra Salvatore Ferragamo ve Dolce & Gabbana’nın son koleksiyonlarından kıyafetler. Birçok güzel tarihi bina burada hayatta kalmıştır. Yani caddede bir yürüyüş heyecan verici olmayı vaat ediyor.

Bakü’deki en yeni alışveriş merkezlerinden biri Ganjlik Mall. Boyutu ile hiç kimseye ikinci. 55000 m2 alanda 150’den fazla mağaza bulunmaktadır. Kesinlikle her şey merkezde satın alınabilir. Şehrin en büyük Zara mağazalarından biri olan Tommy Hilfiger ve Stradivarius butikleri de burada. Müşteriler için çeşitli fiyat kategorilerindeki dükkanlar mevcuttur. Ev eşyaları, giyim ve oyuncak mağazaları, popüler bir sinema, restoranlar ve kafeler ile pavyonlar bulacaksınız.

Park Bulvar ticaret merkezinin binası, modern mimarinin gerçek bir anıtıdır. Ayna kiremit ile karşı karşıya olan orijinal bina, 17000 metrekare sağlar. Ticaret bölgesi Burada, şık ucuz kıyafetler arasından seçim yapabilir, ünlü markaların kozmetik ürünlerini satın alabilir, daha sonradan ev ürünleri ve daha sonra, doğrudan merkez binasında bulunan bir planetaryumu ziyaret edebilirsiniz.

Şehirdeki en iyi mücevherler için birçok turist Merkez Departmanına gider. Açılışı 1961’de yapıldı. Günümüzde, yüzlerce mağaza dört kattan oluşan bir komplekste temsil ediliyor ve bunların önemli bir kısmı müşterilere mücevherat sunuyor. İşte ünlü bir Royam showroom. Çok çeşitli inci mücevherleri taşıyor. Birçok salon malları için uygun fiyatlar sunar. Gerçekten lüks ve eşsiz mücevherleri tercih edenler için daha az hayırlı mağazalar


Diğer Haberler