HABERLER

İstanbul’da Alışveriş - Otantik Ürünler

2019-06-29 | 320 defa gösterildi

İstanbul’da Alışveriş - Otantik Ürünler, En İyi Outletler, Alışveriş Merkezleri ve Butikler

  İstanbul alışveriş severler için ideal bir şehir. Lüks alışveriş merkezleri, renkli pazarlar ve orijinal mağazalarla dolu. Osmanbey bölgesi, yeni kıyafetler ve ayakkabılar satın almak için mükemmel bir yer. Farklı fiyat kategorilerindeki dükkanlar içerir. En sıra dışı ve modaya uygun ayrıntıları tercih eden her iki genç ve klasik stil sevenler kendileri için uygun olanları seçebilecek. Bu bölge ayrıca mükemmel çocuk giyim mağazaları ve mükemmel tekstiller için de bilinir.

İstanbul gezi rehberi - gezilecek yerler ve ana cazibe merkezleri

  Doğu Doğu, Batı Batıdır ve ikili asla buluşmayacaktır ... şiirlerinden birinde Rudyard Kipling yazmıştır. Bununla birlikte, Dünya üzerinde, bu bilge ifadenin işe yaramadığı ve Doğu ile Batı’nın sadece … 

En az kalitede kürk üretimi olduğu bilinen Laleli ticaret bölgesi azdır. Burada, yeni kürk katları, kuzu derisi kaplamaları ve deri eşyalar için gitmeniz gerekiyor. Burada sunulan çeşitli mağazalarda turistler tüm bütçelere uygun satış mağazaları bulacaklar.

Zahmetli müşterilerin Zeytinburnu semtini ziyaret etmeleri önerilir. Bu alanda birçok tarihi deri tabakalaşma evleri bulunmaktadır; bu nedenle birçok şey önemli bir indirimle satın alınabilir. Yerel mağazalarda büyük indirimler olduğundan, her sezonun sonu alışveriş için en çekici zamandır. www.orangesmile.com tüm hakları saklıdır.

Çocuklarla İstanbul aile tatili. Çocuğunuzu eğlendirmenin yolları, çocuğunuza göstermeniz gerekenler.

  İstanbul’dan daha gösterişli bir oryantal şehri bulmak zordur. Bu muhteşem yer de bir aile tatili için mükemmeldir. Çocuklar, ziyaret için kesinlikle önerilmiş olan İstanbul Oyuncak Müzesi gibi çok sayıda ilginç

Bağdat Cadessi, İstanbul’un en ilginç alışveriş caddesi gibi görünüyor. Uzunluğu birkaç kilometreye ulaşıyor. Her iki tarafta da dünyaca ünlü markaların giyim, ayakkabı ve aksesuar mağazaları bulunmaktadır. Mango, Nine West, Zara, Louis Vuitton, Burberry, Topshop, Benetton, Vakko, Stefanel ve Boyner gibi Avrupalı ​​turistlere tanıdık birçok markanın dükkanları var. Çok sayıda kafe ve restoran, sürekli turist akışına ev sahipliği yapmaktadır.

İstanbul’da birkaç mükemmel pazar var. Bunların arasından Kapali Çarşı en iyi biliniyor. Bu pazar şehrin en eskisi, binlerce çeşit ürün sergiliyor. Burada, 4000 pavyonun üzerinde 58 alışveriş caddesi tahsis edilmiştir. Çarşı’da, kıyafetlerden kürklerden yerel ürünlerin mücevher ve hediyelik eşya kadar her şeyi satın alabilirsiniz. Yine de, lezzetli tatlılar ve ulusal lezzetler satıyorlar, ancak ziyaretçiler özel açık çadırlarda popüler bazı sokak yemeklerini tadabiliyorlar. Bu muazzam pazarın girişinde, ’Mısır Çarşısı’ olarak adlandırılan yer var. Müşterilere baharat ve popüler tatlılar sunulan küçük bir alışveriş kompleksidir.

En iyi kafeleri ve restoranlarıyla gurmeler için İstanbul mutfağı

  Zoe Teras Lounge & Bar & Club, kesinlikle ulusal mutfağına ayrılmış en iyi restoranlardan biridir. Masaları büyük açık terasta bulunmaktadır. Restoranda akşam geç saatlere kadar açıktır, böylece orada … 

Kanyon’un çok amaçlı karmaşık turistler için en popüleridir. 160 kat fazla giyim, ayakkabı mağazası ve parfümeri bir araya getiren 4 katlı büyük bir alışveriş merkezi. Burada alışveriş gezilerine hayranlıkla bakabilir, modern bir sinemanın tadını çıkarabilir ve rahat restoranlarından birinde dinlenebilirsiniz.

Akmerkez alışveriş kompleksi, gerçek bir kentin çekim merkezidir. Açılışı 1993’te gerçekleşti. Bugünlerde merkez birçok prestijli ödülün sahibidir. 250’den fazla mağaza istihdam ediyor. Pahalı tasarımcı ve uygun kıyafetler satın almak için iyi bir yer. Takı ve parfümeri salonları da burada. Akmerkez kompleksi inanılmaz derecede muhteşem bir tasarım ile karakterize edilir. Kelimenin tam anlamıyla, yavaş yürüyüşler ve dinlenme için yaratılmıştır. 

 


Diğer Haberler