HABERLER

istanbul da en ucuz outlet alışveriş merkezleri

2019-07-25 | 937 defa gösterildi

İstanbul'da bulunan fabrika satış ve seri sonu ürünlerinin satıldığı en ucuz outlet alışveriş merkezlerini sıraladık. İşte hesaplı alışverişin adresleri...

1-Viaport Alışveriş Merkezi

İstanbul'da açık havada alışveriş keyfi yapabileceğiniz ender alışveriş merkezlerinden biri Viaport Alışveriş Merkezi tam 175 mağazaya ev sahipliği yapıyor. Hemen hemen tüm markaların outlet mağazasını bulabileceğiniz Viaport'ta ayrıca bulunan yapay gölet ile yemeğinizi güzel bir manzaraya karşı yiyebilirsiniz. Aynı zamanda Viaport ziyaretçilerine Lunapark, Karting, Pony Club gibi etkinlik alanları da sunuyor.

 

2-Olivium Alışveriş Merkezi

İstanbul'un ilk outlet alışveriş merkezi olan Olivium Alışveriş Merkezi'nde 140 adet mağaza bulunuyor. Her yaşa hitap eden zengin mağaza karmasıyla AVM, kampanya ve aktiviteleriyle de sanatsal ve kültürel faaliyetler gerçekleştiriyor. Özellikle Nike ve Adidasgibi markaların sezon sonu ürünlerini çok ucuza bulabileceğiniz bir alışveriş merkezi Olivium. Ayrıca Türkiye'nin en yüksek tırmanma duvarı Olivium Alışveriş Merkezi'nde bulunuyor. Tek dezavantajı hafta sonları aşırı kalabalık oluyor

 

3-Optimum Alışveriş Merkezi

Avrupa'dan ödül almış olan Optimum Alışveriş Merkezi, geniş bir hedef kitle için önemli bir çekim merkezi konumuna gelmiş outlet alışveriş merkezleri arasında yer alıyor. Yalnızca indirim sezonu içerisinde değil, yılın 365 günü, uygun fiyatlı olması ile bilinen, Anadolu yakasının en popüler Outlet AVM listesinin başında gelen Optimum Alışveriş Merkezi içersinde, 160 civarında mağaza yer alıyor. 2010 senesinde Avrupa AVM'ler ödülüne layık görülen AVM içerisinde, buz pisti, restoran - kafe seçeneği ve sinema da yer alıyor.

 

4-Starcity Alışveriş Merkezi

200'den fazla marka ile hizmet veren Starcity AVM, dört katlı yapısı ile misafirlerini ağırlıyor. İçerisinde eğlence, sinema ve yemek alanları bulunan AVM, ayakkabı, giyim, optik, ek aksesuarları, mücevher, sağlık, elektronik ve kozmetik gibi pek çok alanda ve markadaki ürünü ziyaretçilerine sunuyor. Uygun fiyata alışveriş yapma imkanı dışında AVM ziyaretçilerine, 8 adet sinema salonu, bowling, karting, paintball, çocuklar için eğlence merkezi ve açık hava lunaparkı sunuyor.

 

5-212 Alışveriş Merkezi

2009 senesinde hizmete açılan 212 AVM, özellikle asimetrik dış görünüşü ile ilgi uyandırıyor. İstanbul'un en yeni Outlet merkezlerinden olan 212 AVM mağazaları arasında Damat, Cacharel, Mudo, Herry ve Stefanel gibi markalar yer alıyor. Yüzde 80'lere kadar çıkan indirimlerin yer aldığı merkez aynı zamanda ziyaretçilerine Bowling ve Playland gibi eğlence alanları da sunuyor.


Diğer Haberler