Sepet

Istanbul Blog

13 Novİstanbul’da  sosyete pazarlarI
destek028
İstanbul’da  sosyete pazarları her çeşit ürünün en ucuzunu bulmayı vadeden, rengarenk ve kalabalık tezgahlarla dolu. Terliğinden perdesine, kiliminden..
13 NovAlışverişte rekor bir canlanma yaşanıyor.
destek025
İnternetten alışverişte büyük kasım ayı hareketliliği başladı. Kampanya döneminde başta online satışların etkisiyle alışverişte rekor bir canlanma yaş..
06 NovDünyanın En Büyük AVM leri
tugba034
Dünyanın En Büyük AVM leri Alışveriş Merkezleri Yer: İsfahan, İranBrüt Kiralanabilir Alan: 5.011.000 m²Mağaza Sayısı: 750+Açılış Yılı: 2012 İsfahan Şe..
06 NovEn İyi Ayakkabı Markaları
tugba031
En İyi Ayakkabı Markaları Değerli okurlarımız, bugün sizlerin karşısına en iyi ayakkabı markaları listesi ile çıkıyoruz. Daha öncesinde hem Türkiye’ni..
06 NovTürkiye’nin alışveriş En İyi Giyim Markaları Sıralaması
030
Türkiye’nin alışveriş En İyi Giyim Markaları SıralamasıGiyim Sektörünün Tartışılmaz EnleriÜlkemiz, giyim alanında dünya çapında ünlü markalara sahip v..
06 NovBlack Friday ne zaman? Efsane Cuma, Muhteşem Cuma ve Kara Cuma 2021 indirimleri ne zaman?
yonetici20
Türkiye’de Efsane Cuma ve Muhteşem Cuma indirimleri olarak bilinen ve yurt dışında Black Friday (Kara Cuma) adıyla indirimler gerçekleştirilen kampany..
06 Novkasımda alışveriş
destek0
küresel kampanyaların Türkiye’ye uyarlanmasıyla “online alışveriş ayı”na dönüşen Kasım’da, e-ticaret sektörü 50 milyar TL’lik ciro hedefliyor.İSTANBUL..
20 AugAlışveriş Sonrasında Dikkat Edilmesi Gerekenler
043
Alışveriş Sonrasında Dikkat Edilmesi Gerekenler1. İlk adım; besinlerin taze şekilde kalmasını sağlamaktır. Bunun için meyve ve sebzeleri uzun süre taz..
20 AugAlışverişte Dikkat Edilmesi Gerekenler
040
Alışverişte Dikkat Edilmesi Gerekenler"Besinlerin saklanması kadar satın alınırken dikkat edilmesi hususlar da çok önemli. Her aşamada amacın hem besi..
16 AugSosyal Medyada Alışveriş Harcamaları Gerçekten İhtiyaç Mı?
042
Sosyal Medyada Alışveriş Harcamaları Gerçekten İhtiyaç Mı?"Ben bu ürünü kullanıyorum çok memnunum. Bu ürünü benim sayemde şu kadar indirimde almak içi..
16 AugTürkiye'nin ilk AVM'si tamamen yenilendi...
043
Türkiye'nin ilk AVM'si tamamen yenilendi...Türkiye'nin ilk AVM'si olan Galeria'daki yenileme çalışmaları tamamlandı. Daha önce 44 bin metrekare kirala..
16 AugEn Büyük 14 Alışveriş Merkezi Listesi
044
En Büyük 14 Alışveriş Merkezi ListesiTürkiye için AVM kültürü ilk olarak 1987 yılında Galleria AVM ile başladı. 1993 yılında açılan Capitol AVM ile bu..
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 16 (2 Sayfa)