Tüm Alışverişlerinizde 200₺ üzeri Kargo Ücretsizdir. Tüm Alışverişlerinizde 200₺ üzeri Kargo Ücretsizdir. Tüm Alışverişlerinizde 200₺ üzeri Kargo Ücretsizdir. Tüm Alışverişlerinizde 200₺ üzeri Kargo Ücretsizdir.

    ZHD Handrope El Şekilli Plastik El Uzantılı Oyun Halatı 2 Kişilik Köpek Oyuncağı İnteraktif

  • Marka :
  • Kategori:Köpek Bakım
  • 97,18 TL
    KARGO BEDAVA
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim

Zhd  Handrope El Şekilli Plastik El Uzantılı Oyun Halatı 2 Kişilik Köpek Oyuncağı İnteraktif Köpek Halat

 Köpek oyun halatı dayanıklı ve kalın yapısı ile senelerce kullanılabilir. İp kısmında yıpranma ve yırtılma göstermez. Plastik el eklentisi de yüksek kalite plastikten yapılmış olup ısırma ve çiğnemeye dayanıklıdır.

 Evcil hayvanınızın eğitiminde kullanabileceğiniz plastik el uzantılı oyun halatı bir tarafı el şekilli tırtıklı plastiğe sahiptir. Bu tırtıklı plastik sayesinde köpeğinizin diş ve oral sağlığına katkı sağlar.

 Köpeğinizle karşılıklı oynayabileceğiz eğlenceli halat çekme oyunu için harika bir oyuncaktır. Köpeğinizin aktivite zamanını bu halat oyuncak ile zenginleştirebilir ve eğitim saatlerini oyun saatleri ile birleştirebilirsiniz.

 Köpeğiniz oyun oynarken aynı zamanda tırtıklı yapısı ile diş temizliğine yardımcı olur. Dişte oluşan birikinti ve yemek kalıntıları sebebiyle oluşan ağız kokusu ve tartar temizliği için kullanılabilir. Tırtıklı plastik el bağlantıslı oyuncak, köpeğiniz çiğneme yaparken dişleri ve diş aralarını temizler.

Halat oyuncaklar köpeklerin ağız ve diş gelişimi için çok önemlidir. İleri yaşlarda diş dökülmesi ve çürüme yaşamamaları için ısırma ve çiğnemeli oyunlar tavsiye edilmektedir. Plastik el bağlantılı halat oyuncak ile köpeğinizin aktivite zamanlarında birlikte zaman geçirebilir ve onun ağız ve diş sağlığına katkıda bulunabilirsiniz.

Ürün Boyutları 12x9 cm

 

Bu ürün için henüz yorum yapılmadı.
TESLİMAT
 
Sipariş kargoya verilme süresi maximum 1-2 iş günüdür.
 
Benzer Ürünler
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...
< body > ... < script > fbq ( 'track' , 'Satın al' , { para birimi : "USD" , değer : 30.00 }); ...