Tüm Alışverişlerinizde 200₺ üzeri Kargo Ücretsizdir. Tüm Alışverişlerinizde 200₺ üzeri Kargo Ücretsizdir. Tüm Alışverişlerinizde 200₺ üzeri Kargo Ücretsizdir. Tüm Alışverişlerinizde 200₺ üzeri Kargo Ücretsizdir.
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim

Konfulon BTS-08 Bluetooth Kulaklık, tüm bluetooth destekli cihazlar ile uyumludur. Yüksek ses kalitesi, akıllı gürültü azaltma ve bluetooth 5.0 gibi teknolojilerle donatılmıştır. Dokunmatik çok fonksiyonlu tuşa sahiptir. Dahili 5000 mAh batarya acil durumlarda powerbank vazifesi görür.

Konfulon BTS-08 gün boyu takıldığında bile rahatsızlık vermez. Kutudan çıkardığınız anda otomatik bağlantı kurar. Tekrar tekrar bağlantı yapmanıza gerek yoktur. 5000 mAh bataryası ile uzun kullanım ömrü sunar. Sadece kulaklıklar ile müzik keyfi kesintisiz 2 saat sürerken, şarj kutusu ile birlikte bu süre yaklaşık 120 saate çıkmaktadır. Kulaklıkların şarj süresi ortalama 1 saattir.

Tüm Konfulon kulaklıklar yüksek teknoloji standartları ile üretilmektedir. Farklı kullanım senaryolarına göre ürün çeşitliliği ihtiyaçlar ve istekler doğrultusunda sürekli genişlemektedir. Rahat kullanım için tasarımlarımız AR-GE ekibimizce yapılan testler sonucu onaylanmaktadır.

Bu ürün için henüz yorum yapılmadı.
TESLİMAT
 
Sipariş kargoya verilme süresi maximum 1-2 iş günüdür.
 
Benzer Ürünler
Yükleniyor...
Size nasıl yardımcı olabiliriz?