Hakkımızda

DSC Grubunun güvenli e-ticaret ve alışveriş alanındaki atılımlarının bir sonucu olarak ortaya çıkan alisveris.com faaliyetlerine 2017 yılında başlamıştır.

Sektörel tecrübesini eşsiz müşterinin önceliği ve ayrıcalığı anlayışıyla bir araya getiren bu platform, müşterilerine hak ettikleri kaliteyi uygun fiyatla buluşturarak sunmayı ve zamanla en çok tercih edilen e-ticaret sitesi olmayı hedeflemektedir.

Müşterilerini ihtiyaç duydukları ürünlerle en hızlı şekilde buluşturmayı sağlarken güvenli alışverişten de ödün vermeyen alisveris.com yakın gelecekte e-ticareti herkesin güvenle ve kolaylıkla alisveris yapabileceği bir mecra haline getirmeyi amaçlamaktadır. Kullanıcı dostu tasarımıyla e-alisverisi herkesin rahatlıkla deneyimlemesini sağlamak için uğraşırken, yerel üreticileri de destekleyerek hem üreticinin ürününün karşılığını almasına hemde tüketicinin ürüne uygun fiyattan erişmesine aracılık yapmaktadır.

Sürekli gelişimi ve müşterilerine verdiği hizmet iyileştirmeyi amaç edinen alisveris.com, önümüzdeki 10 yılda sektörünün ülkemizdeki 5 liderinden biri olmayı hedef olarak belirlemiştir.