Tüm Alışverişlerinizde 200₺ üzeri Kargo Ücretsizdir. Tüm Alışverişlerinizde 200₺ üzeri Kargo Ücretsizdir. Tüm Alışverişlerinizde 200₺ üzeri Kargo Ücretsizdir. Tüm Alışverişlerinizde 200₺ üzeri Kargo Ücretsizdir.

    ® Yorgan Kılıfı Ve Çarşaf Tutucu Sabitleyici Düğme Kiti

  • Marka :
  • Kategori:Ev Gereçleri
  • 85,51 TL
    KARGO BEDAVA
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim

Xml Dünyası® Yorgan Kılıfı Ve Çarşaf Tutucu Sabitleyici Düğme Kiti

Yorgan kılıfı ve çarşaf tutucu sabitleyici düğme kitinin ana amacı, yorgan kılıfını ve çarşafı yatağın üzerinde sabitleyerek kaymasını ve kırışmasını önlemektir. Bu sayede yatağınız her zaman düzenli ve tertemiz görünecektir.

Kit, yorgan kılıfı ve çarşafın birbirine sabitlenmesini sağlayan pratik düğmelerden oluşur. Bu düğmeler, yatağınızda hareket etmelerini engelleyerek yorgan kılıfının ve çarşafın yerinden kaymasını önler. Böylece uyurken rahatsız olmanızı engeller.

Xml Dünyası® Yorgan Kılıfı ve Çarşaf Tutucu Sabitleyici Düğme Kiti, kolay ve hızlı bir şekilde kullanılabilir. Düğmeleri yorgan kılıfının ve çarşafın uygun köşelerine yerleştirdikten sonra, sıkıca bağlayarak sabitleme işlemini tamamlarsınız. Bu sayede yatağınızda sabit bir düzen sağlanır.

Bu kit, yatağın düzenini korumanın yanı sıra, yatak örtüsü ve yorgan kılıfının uzun ömürlü olmasını da sağlar. Yorgan kılıfının düzgün tutulması, aşınma ve yıpranmanın önüne geçer. Aynı zamanda, yatak örtüsünün düzgün bir şekilde yayılmasını sağlayarak estetik bir görünüm elde etmenizi sağlar.

Xml Dünyası® Yorgan Kılıfı ve Çarşaf Tutucu Sabitleyici Düğme Kiti, farklı yatak boyutlarına uygun olarak tasarlanmıştır. Tek kişilik, çift kişilik ve king size gibi farklı yatak boyutlarında kullanabilirsiniz. Bu sayede yatağınızın her köşesi düzgün ve sabit kalır.

 Paket İçeriği: 1 Adet , Xml Dünyası® Yorgan Kılıfı ve Çarşaf Tutucu Sabitleyici Düğme Kiti

Bu ürün için henüz yorum yapılmadı.
TESLİMAT
 
Sipariş kargoya verilme süresi maximum 1-2 iş günüdür.
 
Benzer Ürünler
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...
< body > ... < script > fbq ( 'track' , 'Satın al' , { para birimi : "USD" , değer : 30.00 }); ...